Wzory – edycja Światło – Warszawskie Targi Designu ruszają już 24 sierpnia

Wzory – Światło to druga edycja Warszawskich Targów Designu, która odbędzie się 24 sierpnia w sali Nowego Teatru. Pojawi się na nich kilkudziesięciu projektantów, którzy zaprezentują rozmaite wzory lamp i oświetlenia. Wydarzenie będzie miało miejsce w godzinach 14.00 – 22.00, dzięki czemu sala Nowego Teatru zmieni się w niezwykle bajeczne i rozświetlone pomieszczenie. Wyjątkowa sceneria, którą szykują organizatorzy z pewnością na długi czas pozostanie we wspomnieniach uczestników. Dodatkowo, całej imprezie będzie towarzyszyć wystawa scenografii Małgorzaty Szczęśniak „Pojawia się i znika”.

Podczas Targów będzie można porozmawiać z projektantami, a także bliżej zapoznać się z ich projektami. Na własne skórze przekonamy się, co kryje się za magiczną stroną ich produktów. W niezwykle przyjemnej atmosferze doświadczymy tego, czego nie znajdziemy w żadnym sklepie z oświetleniem.  Targi te to także okazja doświadczenia tego, czym jest sztuka użytkowa. Jeśli zatem lubisz oryginalność, nie może Cię zabraknąć!

Edycja Światło będzie miała miejsce 24 sierpnia (sobota) w Nowym Teatrze, przy ulicy Madalińskiego 10/16 w Warszawie.
Godziny otwarcia 14.00 – 22.00
Wstęp na Targi jest wolny.

Sponsorem wydarzenia jest Dom i Biuro. Z kolei wśród patronatów medialnych znajdziemy Radio Chilli Zet, Magazyn F5, magazyn Cztery Kąty, Magazyn Dom & Wnętrze, Dawanda, Traffic club, Archiweb, Life and More, Pakamera, Example, Exspace, Design it Poland a także Design Skład.

Daj się oświecić!

WZORY SWIATLO zmienijszony teatr ok


Przeczytaj poprzedni wpis:
lampa
EKO-MACHINY

We Wrocławiu mamy niezwykłą okazję uczestniczyć w najnowszych odkryciach architektonicznych i śledzić trendy w projektowaniu dzięki jedynemu w Polsce Muzeum...

Zamknij